GİZLİLİK | ERUNİM MTTB | GİZLİLİK

GİZLİLİK

ERZURUM ÜNİVERSİTELERİ MEZUNLARI MTTB CAMİASI  DERNEĞİ, bu gizlilik sözleşmesini; ERZURUM ÜNİVERSİTELERİ MEZUNLARI MTTB CAMİASI DERNEĞİ websitesi kullanıcılarından toplanan kişisel bilgilerin gizlililiğine duyduğu saygıyı göstermek için düzenlemiştir.

Web sitesi kullanıcılarından toplanan bilgiler, siz kullanıcılar tarafından gönüllü olarak ibraz edilmiş olan isim, adres, e-posta adresi, telefon veya fax numarası ile iş başvuruları için gönderilen özgeçmiş belgelerindeki diğer bilgilerden oluşmaktadır.  ERZRURUM ÜNİVERSİTELERİ MEZUNLARI MTTB CAMİASI DERNEĞİ, bu bilgileri ne için istediğini ve nasıl kullanacağı konularında bilgilerin ibrazından önce sizi bilgilendirecektir. Bu nedenle, bu bilgileri ibraz etmek ya da etmemek siz websitesi kullanıcılarının inisiyatifinde olacaktır.

Ayrıca, ERZURUM  ÜNİVERSİTELERİ MEZUNLARI MTTB CAMİASI DERNEĞİ istatistiksel analiz yapmak amacıyla IP adreslerinden ve çerezlerden (cookies) bazı bilgileri de toplamaktadır.
ERZURUM ÜNİVERSİTELERİ MEZUNLARI MTTB CAMİASI  DERNEĞİ, bu web sitesine verdiğiniz kişisel bilgileri, bilgilerin siteye girişi sırasında size özellikle belirtmediği sürece bilerek ve isteyerek üçüncü kişilere sunmayacak veya transfer etmeyecektir. Siz kullanıcıların gizliliğini sağlamak temel ilkemiz olup, ERZURUM ÜNİVERSİTELERİ MEZUNLARI MTTB CAMİASI DERNEĞİ online topladığı kişisel bilgilerinize izinsiz girişimi önleyecek gerekli güvenlik tedbirlerini almıştır.